Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Burri i Rita Orës i dashuruar marrëzisht në të

NULL NULL
01.06.2023 01:16
rita opra
rita opra

Burri i Rita Orës, Taika Waititi, është i dashuruar marrëzisht në këngëtaren me origjinë kosovare.

Në një intervistë për “The Hollywood Reporter”, ai tha se i pëlqen të punojë më Rita Orën.

“Thjeshte kemi humor të mirë. Është bukur të jesh i martuar dhe të punosh me dikë që është jashtëzakonisht e talentuar”.

“Ne kemi një sens të ngjashëm humori dhe dëgjojmë të njëjtat gjëra”, ka thënë Waititi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.