Burri i martuar me kukullat-seksi thotë se dieta me mish ia mundëson të bëjë seks 5 herë në ditë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Burri i martuar me kukullat-seksi thotë se dieta me mish ia mundëson të bëjë seks 5 herë në ditë

NULL NULL
18.01.2022 15:52

Yuri Tolochko, 37 vjeçar nga Kazakistani, i njohur si burrë me një jetë shumë të ndërlikuar dashurie, u martua për herë të parë me kukullën e seksit Margo – përpara se të ndahej dhe të zbulonte se kishte rënë në dashuri me një tavëll.

Tani ai ka vendosur të tregojë zakonet e tij të dhomës së gjumit – dhe zbuloi se bën seks deri në pesë herë në ditë.

Në një intervistë të fundit, Yuri thotë se sekreti për energjinë e tij është të ngrënia e mishit, shkruan mirror, transmeton Klan Kosova.

Ai shtoi se dieta e tij e rregullt me ​​biftek, pulë dhe peshk, i ndez një “pasion kafshësh” në dhomën e gjumit.

Së fundmi, panseksuali u divorcua nga gruaja e tij kukull-seksi, Margo, për të hyrë në një martesë poliamoroze me dy modelet më të reja, kukullat Luna dhe Lola.

“Kur ha mish, seksi ka një energji ndryshe – është më shtazarake”, tha Yuri.

“Mendoj se gratë e mia e shijojnë seksin e pistë. Unë ha sasinë e duhur të mishit dhe kjo më bën të kem orgazma më të mira sesa kur ha vetëm perime”, përfundoi burri i çuditshëm.