"Burrat nuk veshin fustane, ky ka vesh", përplasje e ashpër mes Julianës dhe Stresit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Burrat nuk veshin fustane, ky ka vesh”, përplasje e ashpër mes Julianës dhe Stresit (VIDEO)

NULL NULL
12.02.2023 14:30

Juliana i ka thënë Stresit se ai nuk u qëndron pas fjalëve që i thotë.

Ajo e ka akuzuar atë se i ndryshon qëndrimet shumë shpejtë.

“Ai më ka thënë se nuk do të vesh fustane, ky ka vesh”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

lajme të ngjashme