Bulliqi: Nga 29 nëntori qytetarët do të frymojnë më lirshëm

Bulliqi: Nga 29 nëntori qytetarët do të frymojnë më lirshëm

NULL NULL
1 muaj më parë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Shpejtim Bulliqi për kryetar të Komunës të Podujevës, i është gëzuar shpalljes së zgjedhjeve për këtë komunë.

Bulliqi tha se nga data 29 nëntor qytetarët do të frymojnë më lirshëm.

“Zgjedhjet në Komunën e Podujevës mbahen më 29 nëntor. Nga 29 nëntori qytetarët do të frymojnë më lirshëm sepse Erdhi Dita për Komunën! Urime gjithë qytetarëve!”.

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, i ka shpallur zgjedhjet për kryetar në komunën e Podujevës dhe Mitrovicën e Veriut.

Thaçi shpall zgjedhjet për Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut më 29 nëntor