22:30, 23 Korrik 2019

Për verë, diell, rërë dhe det, udhëtoni për në detin Baltik. Me mbi 2200 kilometra bregdet në Gjermani.

Më poshtë janë disa nga arsyet pse duhet vizituar Detin Baltik, një ndër vendet më të popullarizuara në Gjermani, njofton Klan Kosova.

Plazh dhe argëtime 

Relaks në një karrige plazhi

Duke ecur nëpër kala

Fotografimi i mrekullive natyrore

Të mahnitësh me anije

Zbuloni vendet e Trashëgimisë Botërore

Eksploro qytetet hanseatike

Shijoni një darkë peshku

Bleni qelibare

Konkurs Pune

Lexo më shumë