"Bukë e sheqer", Vedati dhe Stresi flasin për kohën e fëmijërisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Bukë e sheqer”, Vedati dhe Stresi flasin për kohën e fëmijërisë (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 19:52

Stresi dhe Vedati kanë biseduar për kohën e fëmijërisë.

Ata thoshin se kishin qëndruar nga dhjetë orë duke luajtur, bile edhe pa ngrënë bukë.

“Kemi ngrënë bukë me sheqer, kos e djathë”, thanë Vedati edhe Stresi derisa kujtonin momentet e fëmijërisë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.