15:32, 28 Dhjetor 2019

Bujar Loci është larguar nga posti i trajnerit te klubit Sigal Prishtina

Ai udhëhoqi ekipin bardh e kaltër drejt super kupës , si dhe stinorin aktual 19/20 e përfundoi si nënkampion vjeshtor, njofton Klan Kosova.

Largimin e tij nga Sigal Prishtina, e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit.

Konkurs Pune

Lexo më shumë