Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bujar Gjikolli thotë se Prokuroria i ka pushuar hetimet ndaj tij

NULL NULL
30.11.2020 14:54

Drejtori i Klinikës së Radiologjisë, Bujar Gjikolli, përmes një shkrese që e ka publikuar në llogarinë e tij në Faceook, ka thënë se Prokurori i Shteti ka vendosur që t’i pushojë hetimet ndaj tij.

Sipas Gjikollit, prokurori i shtetit pas hetimeve intensive gjashtëmujore të Policisë ka dalë me këtë konstatim se nuk ka gjetur asnjë keqpërdorim, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.