Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bucks me fitoren e tetë radhazi në NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 07.02.2023 07:46

Në mëngjesin e së martës me kohën tonë lokale, janë zhvilluar tetë ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Detroit Pistons vs Boston Celtics 99-111,

Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers 91-114,

Brooklyn Nets vs Los Angeles Clippers 116-124,

Chicago Bulls vs San Antonio Spurs 128-104,

Houston Rockets vs Sacramento Kings 120-140,

Utah Jazz vs Dallas Mavericks 111-124,

Golden State Warriors vs Oklahoma City Thunder 141-114 dhe

Portland Trail Blazers vs Milwaukee Bucks 108-127.

Bucks të udhëhequr nga Giannis Antetokounmpo i cili shënoi 24 pikë dhe 13-të kërcime, regjistruan fitoren e tetë radhazi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.