12:19, 16 Maj 2019

Milwaukee Bucks ka triumfuar ndaj Toronto Raptors me rezultat 108-100.

Kawhi Leonard me 31 pikë dhe Kyle Lowry me 30 ishin pikëshënuesit më të mirë te Raptors dhe në përgjithësi në ndeshje.

Në anën tjetër, më i rëndësishmi mbrëmë në fitoren e Bucks ishte Brook Lopez, me 29 pikë e 11 kërcime.

Konkurs Pune

Lexo më shumë