Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci vazhdon debatin me Adrin: Shqipja është gacë e mbuluar (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 18:10
buci

Debati mes Bucit dhe Adrit për raportin e tij me Shqipen ka vazhduar për një kohë të gjatë.

Buci vazhdimisht i tha këngëtarit se Shqipja ka aleancë me të, e ky i fundit e mohonte duke thënë: “Unë nuk kam aleancë me të”.

“Duhesh të kesh kujdes ajo është gacë e mbuluar”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.