Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci “spiunon” për Besin tek Vëllai i Madh (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 08:50

Mbrëmë, banorët kanë pasur festë me motiv “Festivali”.

Ata janë argëtuar deri vonë, teksa për disponimin e tyre është kujdesur DJ MIM.

Pas përfundimit të ndejës, Buci ka “spiunuar” pak për Besin tek “Vëllai i Madh”, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni për çka po bëhet fjalë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.