Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci, Santianës: Tërhiqe fustanin më mirë se me të pa Gania më vjen inati (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 22:50

Ylli, Santiana dhe Alba ishin duke qëndruar në shtrat dhe duke biseduar.

Në një moment, Buci e këshilloi Santianën që ta tërheq fustanin më lart.

“Tërhiqet fustanin më mirë, se më të pa Gania, më vjen inati”, i tha me shkaka Buci.

Për ta parë këtë moment, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme