Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci, Santiana dhe Azemi këndojnë hitin legjendar të Shkurte Fejzës “Mora fjalë” (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 23:56

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Buci, Santiana dhe Azemi duket të jenë fansa të mëdhenj të muzikës folklorike e patriotike shqiptare.

Kësisoj, treshja ia kanë krisur këngës ikonike “Mora fjalë” të Shkurte Fejzës kushtuar legjendës, Adem Jasharit.

E për ta dëgjuar interpretimin e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.