Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci qan duke e kritikuar veten për lojën në BBVK: Jam duke shkuar mbrapsht (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 19:58

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Buci ka filluar të qajë derisa ka folur mbi lojën e tij brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Ai e ka kritikuar veten e tij për performancën brenda BBVK-së.

“Krejt kemi hy me një arsye që të dalim mirë në publik, unë jam tu shkuar prapthi”, ka thënë Buci pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.