Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci për Metin: S’ka qenë i përgatitur për BBVK (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 21:57

Buci e ka quajtur vendim të drejtë veprimin e Vëllait të Madh për përjashtimin e Metit pas sulmit që i  ka bërë Blerandos.

“Nuk e aryseton Meti ka gabuar rëndë, ka qenë i drejtë vendimi i Vëllait të Madh. Meti e ka humbur lojën me këtë gjest, ka dalë më vjen keq shumë prej tij, ka mundur të japë edhe një djalë të mirë siç është”.

“Nuk ka qenë i përgatitur psiqikisht për Big Brother VIP Kosova 2”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.