Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci në çdo situatë duke nxitur përplasje mes banorëve, ky klip flet shumë për lojën e tij (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:34

Në këtë ‘Prime’ të se premtes është shfaqur një video-klip ku janë përmbledhur momente të ndryshme të Bucit.

Ai në shtëpi shihet se u vë “flakën” mes vete banorëve të tjerë për të debatuar e përplasur me njëri-tjetrin dhe largohet nga aty.

Për të parë disa prej këtyre momenteve shikoni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.