Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin? (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 19:06

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut.

Madje, për këtë të fundit Buci kishte një pyetje goxha pikante.

“A po don me ta bë kufirin gati?”, ka qenë pyetja e Bucit drejtuar Ganiut.

Por, si erdhi deri tek kjo pyetje, dhe si u përgjigj Ganiu, e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.