Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci: Me Bleron njihemi por s’kemi miqësi të ngushtë, s’ia dimë privatësinë njëri-tjetrit (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:02

Konkurrentët e nominuar të javës të Big Brother VIP Kosova po e shijojnë darkën e tyre, derisa po i përgjigjen edhe pyetjeve picante.

“Pse iu ik debateve frontale me Bleron?”, ka qenë një pyetje drejtuar Bucit.

“Kemi shoqëri të ‘gjanë’ me Bleron, sepse e kemi klient përshëndetemi. Nuk e di privatësinë e tij, e as nuk e di ai timen”, ka thënë Buci pos tjerash.

Për më shumë detaje nga përgjigja e Bucit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.