Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci – Lindës: Zbute pak, thuaj bile që gjysma e estradës të ka shkru, jo krejtë (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:14

Buci e ka kritikuar Lindën për deklaratën e saj ku ka thënë se i kanë shkruar e gjithë estrada.

Ai tha se nuk është e mundur kjo aspak që t’i shkrujanë e gjithë estrada shqiptare asaj.

“Zbute pak, thuaj bile që gjysma e estradës të ka shkru, jo krejtë”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.