Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci: Kam hyrë në BBVK pa pëlqimin e familjes dhe të gruas sime (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 00:18

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Buci është ndeshur me një pyetje goxha provokative përgjatë darkës së banorëve të nominuar të javës.

“Strategjia e jote ka ndryshuar, je frikësuar nga zarfi i zi apo nga droni?”, ka qenë pyetja për Bucin.

“Zarfin e zi e kam shpenzuar herët, është një shans i vogël për mua. Droni ka qenë shok për mua, e kam pas një duq brenda meje. Ju kam treguar që unë këtu kam hyrë pa pëlqimin e familjarëve dhe miqve e gruas, kjo më ka ndal pak, dhe e kam pas barrë”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.