Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci ka një premtim për të gjithë banorët (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 11:09

Natën që lamë pas, banorët kanë biseduasr për tema të ndryshme pasi nuk i zinte gjumi.

Në një moment derisa të gjithë po flisnin, Buci bëri një premtim, njofton Klankosova.tv.

Ai tha se nëse del fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, do t’i dërgojë të gjithë banorët në një pushim.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.