Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci ia “grabitë” Santianës pijen nga dora, ajo i buzëqeshë dhe e pi menjëherë pas tij (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 20:35

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Buci e Santiana duket se kanë vendosur paqe mes vete.

Ma herët gjatë pasdites, Buci i kërkoi Santianës që ta ushqente me lugën e saj dhe ushqimin që ajo po hante, dhe jo vetëm.

Pak minuta më vonë, Buci ia ka “grabitur” pijen energjike “GoPlus” Santianës, dhe e ka pirë pa i marrë leje asaj.

Si përfundim, gjithçka mbaroi me buzëqeshje dhe pafjalë, derisa Santiana ka vazhduar të pijë nga e njëjta kanaqe.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për më shumë detaje.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.