Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci gjen një mënyrë të flasë Metin edhe pasi që ai është përjashtuar nga shtëpia (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:25

Buci e ka improvizuar sot se është duke folur me Metin, i cili është përjashtuar nga shtëpia të martën.

Buci e mabante një hekur se kinse është telefon.

“Meti po thotë se Blerando shumë shpejt do të dalë nga shtëpia”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme