Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci e thotë troç: Santiana dhe Besi janë të preferuarit e mi (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:29

Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci i është përgjigjur një sërë pyetjesh pikante e të sikletshme gjatë darkës së konkurrentëve të nominuar të javës.

“Kush prej banorëve të shtëpisë të pëlqen më shumë?”, ka qenë një pyetje drejtuar atij.

“Santi dhe Besi, sepse rri më shumë me ta, më pëlqejnë”, ka qenë përgjigja e Bucit.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.