Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci e Santiana ngacmojnë Besin, derisa ai lahet në ‘xhakuzi’ (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 18:33

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Ylli e Santiana, kanë kaluar momente të mira derisa gjendeshin në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Kësisoj, dyshja janë argëtuar me Besin, i cili po lahej i vetëm në ‘xhakuzi’ dhe dukej se ishte në super disponim.

Në një moment, Buci e ka ngacmuar atë duke i thënë “të mos dobësohet më”, derisa ka thënë se do të dëshironte të kishte peshën e Besit.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.