Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci e pyet Adrin para Ilirianës se “a je ardhë me bo femër”, ky është reagimi i çifti (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 01:48

Një debat i ashpër është zhvilluar mes Adrit, Ilirianës dhe Yllit, pasi ky i fundit e pyeti Adrin se “a ke ardhë me bë femër”.

I menjëhershëm ishte reagimi i Adrit, i cili tha se kjo ishte një pyetje e ulët nga ana e Bucit.

“Nuk bën ashtu shumë, se është një publik që e ka menduar që të vlerëson. Kësi sene, një çifti me bë pyetje “a e ki femën dikë, nuk bën”. Shumë e ulët, Buc”, tha Adri, njofton Klankosova.tv.

Në lidhje me këtë reagoi edhe e dashura e Adrit, Iliriana, e cila tha se ka besim të plotë në të dashurin e saj.

Për ta parë debatin e plotë, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.