Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci dhe Meti i thonë Ilirjanës ta ketë vëmendjen tek Adri, pas asaj që tha Edona për të (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 17:35

Meti dhe Buci e kanë këshilluar sot Ilirjanën për sjelljet e Edonës ndaj Adrit.

Ata i thanë asaj që të ketë kujdes dhe ta shikojë atë.

“Ti nuk na the faleminderit që të treguam se çfarë ka thënë Edona për Adrin”, thanë ata të dy.

Kurse, Ilirjana ua ktheu: “Nuk kam çfarë të kem kujdes”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.