Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci dhe Alba ua tregojnë pyetjet më interesante nga darka e të nominuarve, Santianës dhe Besit (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 14:59
alba

Buci dhe Alba kanë folur me Santianën dhe Besin për darkën e të nominuarve.

Ata u kanë treguar se cilat ishin pyetjet më interesante, përcjell Klankosova.tv.

“U përmende në dy pyetje”, i tha ndër të tjera Alba, Santianës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.