Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci debaton me Adrin për Shqipen: Ka aleancë me ty (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 18:02

Buci ka debatuar me Shqipen lidhur me lojën e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai i tha asaj se ka aleanca me dikë prej banorëve të tjerë të shtëpisë.

“Kam aleancë me dikënd, por nuk tregoj kë”, tha Shqipja pas fjalëve të Bucit.

Ai më tej vazhdoi aludimet duke thënë se Shqipja është duke e përdorur për lojë Adrin. Pas kësaj Adri tha se ai nuk ka aleancë me askënd dhe se nuk po e përdorë askush./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.