Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci: Azemi ka xhelozi të madhe ndaj Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:26

Buci e ka komentuar raportin mes Blerandos dhe Azemit.

Ai ka thënë se shkak i rivalitetit të tyre është Alba, sipas tij, të dy e pëlqejën Albën.

“Kanë xhelozi për Albën, nga java e parë kam thënë se Alba dhe Blerando e kanë një farë energjie”.

“Azemi e ka këtë xhelozi dhe e ka vërtejtur vonë se Albës më shumë i rrihet me Blerandon”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.