20:00, 22 Maj 2019

BTS vazhduan me një performancë tjetër.

Grupi i djemve u shfaq në finalen e “The Voice” që u transmetua të martën, duke performuar me “Boy With Luv”, transmeton Klan Kosova.

Edhe pse ajo ishte në finale, bashkëpunëtorja e tyre Halsey nuk u bashkua me djemtë për performancën.

Djemtë sapo kanë përfunduar koncertet e tyre në Amerikën e Veriut.

Gjatë muajve të ardhshëm, ato do të performojnë në Amerikën e Jugut, Evropë dhe Japoni.

Konkurs Pune

Lexo më shumë