Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Brymë” në veshjet e kreatorit Etnik Shala (VIDEO)

NULL NULL
19.03.2018 11:14

Ora 7 sjellë koleksionin “Brymë”, koleksionin e fundit të kreatorit Etnik Shala nga Peja.

Si ja ai doli që nga një familje sportistësh t`i tejkaloj gjithë pritshmërie e rrethit, për ta plotësuar dëshirën e tij te vetme, përfshirjen e tij në modë!

Për detaje ndiqeni storien e Shpresa Sekiraqës

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.