Bruno ua uron festën e 8 Marsit të gjitha grave (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno ua uron festën e 8 Marsit të gjitha grave (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 15:21

Bruno sot ia ka uruar festën e gruas nënës së tij dhe bashkëshortes.

Banori i Big Brother Vip Kosova 8 Marsin ua uroi edhe të gjitha grave tjera.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.