Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno në lot: Jam i gatshëm ta vazhdoj garën, e di që gjyshja do më shikojë nga lart (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 23:48

Bruno sonte e mori njërin ndër lajmet më të dhimbshme të jetës së vet, atij iu kumtua lajmi për vdekjen e gjyshes.

Ai shpërtheu në lot kur dëgjoi lajmin, mirëpo tha se është i gatshëm ta vazhdojë garën, pasi e di se gjyshja do ta shikojë nga lart.

“Jam i gatshëm ta vazhdoj garën, e di që gjyshja do të më shikojë nga lart”, u shpreh Bruno.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.