Bruno: Jam ai peshkaqen që nuk llogaris peshkaqenë të tjerë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno: Jam ai peshkaqen që nuk llogaris peshkaqenë të tjerë (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 00:54

Bruno e ka komentuar deklaratën e Mbresës lidhur me të se pse mendon që këngëtari duhet të lë shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

“Jam ai peshkaqen që nuk llogaris peshkaqenë të tjerë”, ka thënë Bruno, pas fjalëve që Mbresa ia bëri një krahasim figurativ me peshkaqen.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.