Bruno: I respektoj të gjithë banorët, nuk kam preferenca për askënd (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno: I respektoj të gjithë banorët, nuk kam preferenca për askënd (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 00:00
Bruno

Gjatë darkës të nominuarve të Big Brother VIP Kosova, pyetjeve u është përgjigjur edhe Bruno.

Ai është pyetur se cili është banori për të cilin ai ka më së paku respekt?

Bruno është shprehur se i respekton të gjithë banorët dhe se nuk ka preferenca.

“Unë jam rritur duke dhënë dhe duke marrë respekt dhe unë të mospasurit respekt nuk e njoh fare. Unë për të gjithë ruaj respekt, nuk kam ndonjë diferencë për askënd”, është shprehur ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.