Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Bruno është personi që do ta eliminoja”, thotë Blasta (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 00:32

Banorët e nominuar të javës i janë përgjigjur pyetjeve interesante të bëra nga konkurrentët e tyre, të cilët po i përcjellin ‘live’ nga ekrani i televizorit në sallonin e shtëpisë.

“Cilin apo cilën banorë do të kishe dashur të largohej që sonte?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar Brunos.

“Nëse duhet të jetë përgjigje direkte, unë do t’a kisha eliminuar Brunon. Ndoshta, jo për faktin që ai nuk është djalë i mirë”, ka thënë Blasta.

“Por, po nisem nga ajo që më acaron mua më shumë e që është fakti që Stresi e përmend shumë që ai është i njëjti djalë dhe jashtë dhe ky insistimi i Stresit për të, mua më bën të dyshoj ende më shumë për të”, ka shtuar ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.