Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brooklyn Netsat shkarkojnë trajnerin

NULL NULL
19.02.2024 18:42

Brooklyn Nets e kanë shkarkuar kryetrajnerin e tyre, Jacque Vaughn.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi përmes një deklarate për media.

“Ky është një vendim tepër i vështirë, por një i tillë për të cilin mendojmë që është në interesin më të mirë për ekipin”, ka thënë menaxheri i përgjithshëm i Netsave, Sean Marks.

Vaughni ishte në vitin e tij të dytë të Netsat si kryetrajner, pasi që kishte shërbyer edhe si asistent-trajner.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.