20:00, 22 Gusht 2019

Ylli televiziv, Brody Jenner, është fotografuar nga paparacit teksa ishte duke u puthur me modelen Josie Canseco.

Jenner e festoi ditëlindjen me të dashurën e re të mërkurën në plazhin e Mailbusë të Kalifornisë.

Ata nuk patën frikë të dalin para publikut dhe të konfirmojnë lidhjen e tyre.

Jenner ishte ndarë nga e dashura e tij, Kaitlyn Carter para disa dite, e cila tani është në lidhje të re të dashurisë me Miley Cyrus.

Konkurs Pune

Lexo më shumë