Britney Spears rikthehet në Instagram, thotë se s'ka qenë në muajin e mjaltit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Britney Spears rikthehet në Instagram, thotë se s’ka qenë në muajin e mjaltit

NULL NULL
1 week më parë

Britney Spears është rikthyer në rrjetet sociale!

Në fund të javës së kaluar, 40 vjeçarja vendosi të çaktivizojë llogarinë e saj në Instagram menjëherë pasi u martua me Sam Asghari.

Të mërkurën. Britney u rikthye në Instagram dhe ndau një përditësim me fansat në lidhje me arsyen se pse vendosi të pushonte nga ky rrjet social.

“Nuk kam qenë ende në muajin e mjaltit, u martova dhe u transferova në një shtëpi të re në të njëjtën kohë nuk është gjëja më e zgjuar për të bërë”, ka shkruar Britney së bashku me fotot pranë pishinës së saj të re, transmeton Klankosova.tv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)