Britney po martohet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Britney po martohet

NULL NULL
20/05/2015

Këngëtarja 33 vjeçare në vitin e kaluar është lidhur me producentin televiziv.

Charlie Ebersol është i dashuri i Britney Spears tash e një vit, dhe duket se gjërat kanë ecur mirë pasi që ata po planifikojnë të martohen.

Ata kishin biseduar rreth martesës së tyre dhe për shkak të kontratës së Britney Spears në Vegas, çifti ka vendosur të martohen gjatë pushimeve të kësaj vere.