Britney i rikthehet aktrimit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Britney i rikthehet aktrimit

NULL NULL
12/08/2015

Britney Spears do t’i rikthehet aktrimit, transmeton Klan Kosova.

Këtë ajo e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Twitter.

Këngëtarja do të merr pjesë në serialin “Jane The Virgin”, për të cilin është shprehur se është i preferuari i saj.

Producentja e këtij projekti, Jennie Snyder Urman, është shprehur e kënaqur që këngëtarja ka pranuar të paraqitet në episodin e 205-të me radhë të këtij seriali.

Ky do të jetë roli i parë i aktrimit për Spears, që kur është parë në vitin 2010 në “Glee cameo”, dhe dy paraqitjet e saj në “How I Met Your Mother” në vitin 2008.

Britney Spears ka aktruar gjithashtu në filmin e saj “Crossroads” në vitin 2002, dhe gjithashtu është paraqitur si mysafire në serialin komik “Will & Grace” në vitin 2006.