Britney beson në Zot - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Britney beson në Zot

NULL NULL
27/05/2015

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears, gjatë nje interviste për një emision televiziv ka shpalosur detajet se si ka ardhur deri te bashkëpunimi i saj me Iggy Azalea për këngën Preety Girls.

Ajo ka thënë se ka qenë fanse e flaktë e këngëtares australiane dhe kur e ka pranuar këngën për ta dëgjuar, është ndier mrekullueshëm dhe e nderuar për faktin se do të punojë me të.

Britney po ashtu deklaroi se suksesin e arritur ia dedikon perëndisë, duke potencuar që në fillim e vë Zotin para se gjithash, më pas familjen dhe në fund karierrën.

“Mundohem t’i balancoj të tria këto dhe suksesi nuk mungon”, ka thënë Britney.

britney azalea