Britanikja bie në dashuri me të burgosurin amerikan, udhëtoi mbi 6 mijë kilometra për ta takuar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Britanikja bie në dashuri me të burgosurin amerikan, udhëtoi mbi 6 mijë kilometra për ta takuar

NULL NULL
29.11.2021 16:25

Falë rrjeteve sociale, shumë njerëz mund ta mbajnë marrëdhënien në distancë. Madje disa njerëz e gjejnë dashurinë e tyre të vërtetë jashtë shtetit, njësoj si Brit Katie.

Megjithatë, marrëdhënia e saj në distancë nuk është aq e drejtpërdrejtë pasi ajo është e fejuar me një të burgosur në SHBA.

Katie vendosi t’i shkruante një letër të burgosurit Danny në ëriteaprisoner.com dhe shpejt ra në dashuri.

E përkushtuar për të mbajtur gjallë dashurinë e tyre, Katie së fundmi udhëtoi mbi 6 mijë kilometra drejt SHBA-së për të takuar më në fund Danny në jetën reale.

Ajo dokumentoi udhëtimin e saj për të takuar të dashurin e saj në distanca të gjata pas hekurave – dhe madje arriti të bënte disa foto me të. Pasi ka pritur pak për t’u bashkuar me të dashurin e saj, Katie dukej e gëzuar pa masë ndërsa më në fund takoi të dashurin e saj kriminel.

Në një seri fotografish që ngjasojnë me fotot e maturës, Katie dhe Danny përqafojnë njëri-tjetrin për herë të parë. Sipas Katie, Danny ka ende tre vjet brenda – dhe ajo planifikon ta presë atë.

Danny ka vuajtur tashmë pesë vjet për vepra penale që dyshohet se përfshijnë: “Vjedhje me armë, posedim të një arme zjarri dhe posedim të substancave të kontrolluara”, transmeton Klankosova.tv.

woman with brown hair with makeup

woman and man hugging