Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brighton kualifikohet në gara evropiane për herë të parë

NULL NULL
nga Shpend Spahija 21.05.2023 17:12

Brighton është kualifikuar në gara evropiane për herë të parë në histori të klubit.

Këtë arritje të madhe, ekipi anglez e bëri nën menaxhimin e trajnerit italian Roberto de Zerbi.

Brighton fitoi ndaj Southampton me rezultatin 3-1 dhe me tre pikët e fituara ka mbledhur 61 sosh në pozitën e 6.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.