Brezovicë, disa persona dyshohet se e kanë mbytur një ari - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brezovicë, disa persona dyshohet se e kanë mbytur një ari

NULL NULL
25.05.2023 14:24
policia e kosoves

Brezovicë sot rreth orës 08:00 të mëngjesit dyshohet se disa persona e kanë mbytur një ari.

Këtë për Klankosova.tv e bëri të ditur Kanun Veseli, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Ferizaj.

“Policia e rendit e më pas policët hetues i kanë marrë të  masat e nevojshme  kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po e hetojnë rastin. Ndërsa me vendim të prokurorit kujdestar nga Prokuroria Themelore në Ferizaj, rasti është cilësuar ‘gjueti e paligjshme'”, ka thënë Veseli.