Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Breshka e Miriamit

NULL NULL
10.05.2015 10:56

Çifti Alban Skenderaj dhe Miriam Cani, tashmë janë bërë me një anëtare të re në shtëpinë e tyre.

Bëhet fjalë për një breshkë, të cilën Miriami e ka fotografuar dhe e ka postuar në rrjetin e saj Instagram, duke i kërkuar fansave ta përshendesin shoqen më të re të tyre, ”Say Hi to our new baby housemate”

 

Untitled

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.