Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brenda festës së vajzës së MC Kreshës (FOTO)

NULL NULL
09.06.2023 17:01
Mc Kresha

Së fundmi, në familjen e reperit MC Kresha pati festë.

Vajza e reperit, festoi ditëlindjen e tretë.

Ndeja ishte private në prani të familjarëve dhe miqve, ku sigurisht nuk munguan as vajzat e Lyrical Son.

Përkundër se nga festa u pa pak, për të mos thënë aspak, prive ju sjell disa fotografi nga eventi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Mc Kresha

Kresha

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.