Brejtësi i Madonnës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brejtësi i Madonnës

NULL NULL
08/05/2015
Edhe super ylli si Madona nuk është imune ndaj problemeve me brejtësit.

Këngëtarja 56 vjeçare mori pjesë në AksAnythingChat me Romo Saturday Night Online në shtëpinë e saj fundjavën e kaluar, dhe duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave, u pa një mi duke vrapuar prapa saj.

Shikoni me kujdes këndin e majtë të videos në minutën e 9:55. Mund të shihni permes pasqyrës që diçka lëviz me shpejtësi  nëpër dysheme.